Drzwi kolankowe DK EXTRA – gdzie się sprawdzą? Dlaczego warto je wybrać?

Zagospodarowanie strychów i innych przestrzeni pod dachem może znacznie zwiększyć ilość dostępnego w domu miejsca. Często w ten sposób można nawet uzyskać dodatkowy pokój, a przynajmniej miejsce, w którym można przechowywać rzeczy, które nie są w tej chwili potrzebne. Często jednak pozostają trudne do użytkowania wolne przestrzenie za ścianami kolankowymi. Sprawdź, jak za pomocą drzwi kolankowych możesz wykorzystać trudno dostępne części poddasza. 

Czym wyróżniają się drzwi kolankowe DK EXTRA i dlaczego warto je wybrać

Ściany kolankowe, czyli niewysokie pionowe fragmenty zabudowy, powyżej których rozpościerają się dachowe skosy, są typowe dla pomieszczeń wygospodarowanych na poddaszach. Są one zwykle wyraźnie niższe, niż zwykłe ściany i dlatego trudno jest zamontować w nich jakiekolwiek drzwi, które umożliwiałyby dostęp do odciętej przez nie przestrzeni.

Problem ten pomogą rozwiązać drzwi kolankowe dk extra, których producentem jest firma Oman, są produkowane w szerokiej gamie rozmiarów. Priorytetem jest możliwość dopasowania się do każdej ściany, która w sensowny sposób może zostać wydzielona z przestrzeni pod dachem. Jeśli do tej pory nie brałeś pod uwagę możliwości zamontowania drzwi na niskiej ścianie, to już wiesz, że to rozwiązanie jest idealne dla Twoich potrzeb.

Schody na strych – jak rozwiązać problem braku miejsca

Nasze domowe życie domaga się coraz większej przestrzeni. Wygodnie jest móc w domu urządzić salę kinową, siłownię, a nawet rozłożyć model wielkiej kolejki. Wszystko, co przeszkadza w osiągnięciu tego celu, można przecież wynieść na strych. Oczywiście, pod warunkiem że można się na ten strych jakoś dostać.

Wejście na strych w domach umieszczone jest często w takim miejscu, że tradycyjne schody strychowe wymiary mają zbyt duże, aby się tam zmieścić. Dlatego warto zamówić specjalnie dopasowane, zrobione dokładnie na taki wymiar, jakiego potrzebujesz schody drewniane. Ważną cechą jest możliwość ich chowania, jeśli tylko nie są potrzebne. Masz już pomysł, jak wykorzystasz miejsce, które w ten sposób zaoszczędzisz?

Leave a Comment