stolik

Niezawodne stoliki rozkładane do salonu

Większość z nas urządzając mieszkanie bierze pod uwagę przydatność wszelkich mebli w danej chwili i pieniądze jakie mamy do dyspozycji. Ograniczamy się do minimum. Jeśli nie posiadamy osobnej jadalni jedynie salon, w którym właściwie spędzamy większość dnia i tylko osobną małą kuchnie, koniecznie musimy pomyśleć o sprytnym rozwiązaniu, jakim jest rozkładany stół.

Warto zainwestować w takie rozwiązanie, chociaż wydaje nam się, że nigdy nam się nie przyda, to jednak, gdy zaskoczą nas goście, w większej ilości i nie chcemy ich porozsadzać po kątach, dobrze jest mieć w zanadrzu taki stół. Jest niepozorny, wystarczy wcisnąć go w kąt przystawić jedynie dwa krzesła. Przy zlocie rodziny wystarczy chwila i zyskujemy wspaniałe miejsce do wyeksponowania swoich kulinarnych arcydzieł i wygodnego ulokowania gości. Oczywiście, mogą być problemy z krzesłami, jeden czy dwa gdzieś postawimy w małym mieszkaniu, a jeśli stół rozkłada się na sześć bądź osiem miejsc.

Przecież zawsze możemy zwrócić się do sąsiadów i pożyczyć kilka dodatkowych krzeseł, to nie problem

W salonach meblowych znajdziemy wszelkie kształty i kolory stołów rozkładanych, także bez problemu dobierzemy coś do swojego wystroju mieszkania. Czy wybierzemy lekką formę szklanego stołu czy zdecydujemy się drewniany stylowy stół, będzie to trafiony pomysł. Wiele ciekawych rozwiązań proponują nam projektanci, wystarczy troszkę poszukać, jeśli mamy ochotę na coś wyjątkowego. Nietypowym pomysłem, którym możemy zaimponować gościom, jest stół rozkładający się automatycznie za pomocą pilota.

Leave a Comment